• Русский
  • Latviešu
  • English (UK)
Mobile menu
  • VTEM Image Show

    Rīgas Pavasaris 2015

    XI Bērnu un jauniešu starptautiskais horeogrāfijas konkurss
  • VTEM Image Show

    Rīgas Pavasaris 2015

    XI Bērnu un jauniešu starptautiskais horeogrāfijas konkurss
  • VTEM Image Show

    Rīgas Pavasaris 2015

    XI Bērnu un jauniešu starptautiskais horeogrāfijas konkurss
  • VTEM Image Show

    Rīgas Pavasaris 2015

    XI Bērnu un jauniešu starptautiskais horeogrāfijas konkurss
  • VTEM Image Show

    Rīgas Pavasaris 2015

    XI Bērnu un jauniešu starptautiskais horeogrāfijas konkurss

XI Bērnu un jauniešu starptautiskais konkurss "Rīgas pavasaris 2015"

Modern

Groups - Private Schools Amateurs

  Название коллектива, страна, название танца, композитор, хореограф Категория Medals
1 Horeogrāfijas kolektīvs "Konfetti", Latvija "Limbo-Džumba" Cvetkovs/Ļaļa Basmanova 7-11 Group 3
2 Privātā dejas skola studija "Rosinka", Krievija "Дюймовочки" Vivaldi/Mitina Jelena  
8 Horeogrāfijas kolektīvs "Konfetti", Latvija "Давайте Танцевать" (Let's dance) ..../Ļaļa Basmanova  
       
10 Deju šovgrupa MIX, Latvija "Dzīvojot Kokosā" Emily Loizeau/J.Latsone 12-14 Group 2
11 Dance company "Klass-Centre", Krievija "Three colors of times" Rene Aubry/Elvira Takha 2
5 Dance company "Klass-Centre", Krievija "The rainbow" Rene Aubry/Elvira Takha 3
6 Zitas Errs baleta studija, Latvija "Kāpuriņš" J.Trip/Anastasija Patokina  
7 Allas Saharovas bērnu baleta studija, Latvija "Sajukums orkestrī" Clasic Mix/A.Bukolovskis  
       
12 Horeogrāfijas kolektīvs "Konfetti", Latvija "Kantri" ..../Ļaļa Basmanova 15-17 Group  
17 Horeogrāfijas kolektīvs "Konfetti", Latvija "Bailando" ..../Ļaļa Basmanova  
       
13 Dejas teātris "Grande", Latvija "VFormation" Demdike Stare/Antons Freimans 18-26 Group 2
       
21 Dance company "Klass-Centre", Krievija "Orchestra" Čaikovskis/Elvira Takha mix Group 1
9 Deju šovgrupa MIX, Latvija "Aiz manas muguras" Nero/Jūlija Latsone 2
16 Dance company "Klass-Centre", Krievija "Afro" Elton John/Elvira Takha  
14 Deju šovgrupa MIX, Latvija "Ārpus sistēmas" Imogen Heap/Jūlija Latsone  
15 Allas Saharovas bērnu baleta studija, Latvija "Sašutums" Olafur Arnalofs/A.Bukolovskis 3
18 Obrazcovij ansamblj tanca "Veseluški", Baltkrievieja "Burlesk" Kristina Agilera/Aleksejs Tvardovskis  
19 Rīgas horeogrāfiskā studija "Romanti", Latvija "Elpa" Ezio Bosso/Nadežda Beļajeva  
20 Allas Saharovas bērnu baleta studija, Latvija "Balta eleģija" John Williams/Andris Bukolovskis  

SOLO, DUO - Private Schools Amateurs

  Название коллектива, страна, название танца, композитор, хореограф Категория Medals
22 Pugina Ekaterina, Krievija "Mozart's dreams" Mocart/Elvira Takha 7-11 SOLO 2
25 Ameli Naturina, Latvija "My home" Camille/Nadežda Beļajeva 3
24 Pekhovskaja Maija, Krievija "Julietta" Amoir -musik, Romeo and Julietta/Ņikiforova Arina 3
36 Ameli Naturina, Latvija "Let it never end" Daviv Zehavi/Irina Naturina  
28 Amelie Štahlavska, Czech Republic "The hanging tree" James Newton Howard/Eva Zapotocka  
34 Pugina Ekaterina, Krievija "On the thread at dusk" Zap Mama/Elvira Takha  
       
3 Sofija Druteiko, Iļja Zinovjevs (Bērnu deju ansamblis "Zadorinka"), Latvija "Celtnis" (Журавель) Tautas mūzika/Jeļena Kazjura 7-11 Duo 3
       
26 Maria Ioanna Moula, Grieķija "IL Pipistrello" .../.... 12-14 SOLO 3
27 Luīza Šepeļeva, Latvija "Angel" Scarlett Cherry/Luīza Šepeļeva 3
33 Maria Ioanna Moula, Grieķija "Pas de deux" P.Čaikovskis/Ž.Balančin  
       
50 Nikolaos Gentsef, Grieķija "Riptide" ... /.... 15-17 SOLO 1
48 Angelos Antoniou, Grieķija "Beyond time and Space" Nicolas Jaar/Lila Zaphiropoulou 2
29 Zordan Anna, Italy "Left alone" Ashram/Laura Marchioro 3
49 Kundukova Raušan, Kazahstans "Akku" Tlendijevs/Z.Aubakirova 3
39 Eliška Rajmonova, Czech Republic "Frida"  
31 Sabīne Sila, Latvija "Sapnis" Julianna Barwick/Antons Freimans  
38 Angelos Antoniou, Grieķija "Steptext" ..../....  
44 Sabīne Sila, Latvija "Lelle" Pascal Comelade/Tālis Sils  
43 Lucie Grange, Grieķija "Les Bourgeois" ..../....  
       
42 Gheller Glenda, Dalla Valle Debora, Itālija "Chiaroscuro" Nezinams/Laura Marchioro 15-17 Duo 1
37 Eliza Bogdane, Tatjana Gureviča, Alisa Tarusina, Latvija "Melody of the soul" Daphne/Nadežda Beļajeva 15-17 Trio  
       
46 Olga Aleksejeva, Latvija "Stihija" Patrick Doyle/Anna Soboļeva 18-26 SOLO 2
54 Anneta Svirčenkova, Latvija "Māt, esmu izaugusi" Ukraiņu tautas mūzika/Tālis Sils 2
56 Olga Aleksejeva, Latvija "Pagātne izgaist" Max Richter/Antons Freimans  
30 Yukina Takahashi, Japāna "Good morning" ...../K.Yoshimoto 3
53 Alijeva Aida, Krievija "Glateja" Hans Zimmer/Iļja Ustjancev  
47 Beļajeva Ekaterina, Krievija "Gospel" Sounds of blackness/Elvira Takha  
51 Eleanna Pyrovolaki, Grieķija "The atonement" ..../.....  
57 Beļajeva Ekaterina, Krievija "Steam heat" From musical "Pajama's game"/Bob Foss  
40 Yukina Takahashi, Japāna "My name is..." ...../K.Yoshimoto  
59 Eleanna Pyrovolaki, Grieķija "Struggling with myself" ..../.....  
58 Eirini Oikonomidou, Grieķija "The End" ..../....  
52 Eirini Oikonomidou, Grieķija "Statuesque" ..../....  

SOLO, DUO - State Schools Professionals

  Название коллектива, страна, название танца, композитор, хореограф Категория Medals
32 Alina Borisova, Krievija "Озорная девчонка" I.Štrauss/E.Fomičeva 12-14 SOLO 1
23 Alina Borisova, Krievija "Пишущая машинка" L.Andersen/A.Sapronov  
       
41 Kundukova Raušan, Kazahstans "Ceļš uz augšu" (Дорога вверх) ..../S.Beļjevaja 15-17 SOLO  
45 Anastasija Durdinova, Krievija "Retro memories" Risibi;St.joe;Die Kleine Stadt will Morgen; Das Fraulein Gerda/ Albert Verholyak  
       
65 Afina Feodossiadi, Vācija "Heart cry" Drehz/A.Feodossiadi, Vl.Khinganskiy 18-26 SOLO 2
64 Vasileva Olga, Krievija "On the edge" Liv/Vasileva Olga 2
66 Černova Kristina, Krievija "Танцующая в темноте" William Schuman/ Kristina Černova 3
55 Evangelia Aliki Botou, Grieķija "IL Pipistrello" .../....  
       
61 Maksakova Viktoria, Belozertsev Ivan, Krievija "Don't touch" David Lang/Olga Vasileva 18-26 DUO 1
63 Koloskova Ņina, Kirilin Dmitrij, Krievija "Epitafija, Romeo un Džuljeta" T.Aļbinoni/N.Dolgušin 2
62 Shchukina Ekaterina, Nesterova Vera, Krievija "Kodo" L.Erro/.... 3
60 Matpaa Nataļja, Kozuļina Marija, Krievija "Po stopam" Nitin Sawhney/Anna Ļebedeva 3

Folk

SOLO, DUO, Groups - Private Schools Amateurs

  Название коллектива, страна, название танца, композитор, хореограф Категория Medals
22 Dejas ansamblis "Ņevskaja akvareļ" , Krievija "Skaista Žasmine" 7-11 Group 1
6 Dejas ansamblis "Ņevskaja akvareļ" , Krievija "Vlcieniņš no Kentukki" (Паровозик из Кентукки) Čeņ Lej/Vangesova,Turkina  
1 Dejas ansamblis "Solo", Latvija "Baltkrievu polka "Sņežka" Tautas mūzika/E.Petrova 2
       
2 Viktorija Griško , Latvija "Bērnu deja" Farid Jarullin/Ļ,Basmanova 7-11 SOLO 1
24 Pekhovskaya Maya, Russia, Morning in Solerno from Chippolino ballet, tarantella / A.Nikiforova 2
8 Viktorija Griško , Latvija "Весну звали" Vitalij Osošņik/Ļ,Basmanova  
       
7 Horeogrāfijas kolektīvs "Konfeti", Latvija "Maskavas kadriļ" (Московская кадриль) ..../ Ļ.Basmanova 15-18 Group 2
14 Horeogrāfijas kolektīvs "Konfeti", Latvija "Jota Aragoniešu" (Арагонская хота) ..../ Ļ.Basmanova  
       
12 Bērnu deju ansamblis "Zadorinka", Latvija "Priļenskaja kadriļ" Tautas mūzika/Tatjana Ustinova 18-26 Group 2
5 Bērnu deju ansamblis "Zadorinka", Latvija "Kestengskaja Kadriļ" Tautas mūzika/Viola Mjaļme  
       
18 Afina Feodossiadi, Vācija "Ziemeļu skices" (Северные эскизы) S.Khinganskaia/ S.Khinganskaia 18-26 SOLO 2
       
11 Obrazcovij ansambļ tanca "Vesjaluška", Baltkrievija "Посидим на жердочке" Tautas mūzika/ Nadežda Lavruhina mix Group 1
25 Dejas ansamblis "Ņevskaja akvareļ" , Krievija "Matreška" tautas mūzika/L.Nosihin 2
19 Obrazcovij ansambļ tanca "Vesjaluška", Baltkrievija "Печки-лавочки" Tautas mūzika/ Nadežda Lavruhina  
23 Bērnu deju ansamblis "Zadorinka", Latvija "Saule brida rudzu lauku" Tautas mūzika/J.Purviņš 3
20 Dejas ansamblis "Ņevskaja akvareļ" , Krievija "Песня любви Кандин" Van Lobiņ/Ma Lefen  
17 Bērnu deju ansamblis "Zadorinka", Latvija "Gadījums darzā" (Случай на огороде) Tautas mūzika/Anastasija Čerepoņenkova  
13 Dejas ansamblis "Solo", Latvija "Spēles no Vraņja" (Игра из Вранья) Tautas mūzika/E.Petrova  
23 Dance studio "LALA" , Latvija "Armenian dance "Moush" Ara Gevorkyan/T.Bakšutova  

SOLO, DUO, Groups - State Schools Professionals

  Название коллектива, страна, название танца, композитор, хореограф Категория Medals
3 Tiļina Juļiana, Kazahstans "Pavasaris" (Весна) Tautas mūzika/ .... 12-14 SOLO 2
9 Tiļina Juļiana, Kazahstans "Foršā" (Прикольная) Tautas mūzika/ ....  
       
26 SARASAVI DANCE ACADEMY, Šrilanka, Alankara Moragena mix Group 1
       
16 Rabtslava Alena, Baltkrievija "Samovarčik" grupa Vl.Tkač/Žanna Ļebedeva 18-26 SOLO 3
4 Rabtslava Alena, Baltkrievija "Tarantella" V.Gavrilin/Žanna Ļebedeva  
       
10 Baltkrievijas Valsts Kultūras un mākslas universitāte, Baltkrievija "Quick at work" Grupa "Skazi lesa"/Strelchanka Pavel 18-26 Group 1
15 Baltkrievijas Valsts Kultūras un mākslas universitāte, Baltkrievija "Kāza" (Каза) grupa "Krivi"/Miranovich Dzmitry, Valasuk Dzmitry  
21 Baltkrievijas Valsts Kultūras un mākslas universitāte, Baltkrievija "Полька -Круцелка" grupa "Bjaseda"/Hlinski Yauheni, Ekaterina Lavrenkova  

Classic

Classic

  Название коллектива, страна, название танца, композитор, хореограф Категория Medals
2 Zitas Errs baleta studija, Latvija "Klasiskais Pas" N.Paganini/Zita Errs 7-11 Group 3
7 Klasiskās dejas studija "Freska" "Baltais valsis" Latvija, K.Hačaturjan/Tatjana Pavļeņina 3
12 Dejas teātris "Grande" "Peles" Latvija, Ferdinand Herold/Tālis Sils 3
3 Dejas teātris "Grande" "Mušas" Latvija, John Lanchbery/Tālis Sils  
8 Liepājas Baleta un Dejas studija, Latvija "Pastorāle" Bēthovens/Inita Saleniece  
11 Rīgas horeogrāfiskā studija "Romanti" "Tango Cumparasita" Latvija, H.Rodrigess/Nadežda Beļajeva  
1 Marinas Seiko deju studija "Sniegbaltīte un rūķiši" Latvija, Spāņu folklora/Marina Seiko  
4 Liepājas Baleta un Dejas studija, Latvija "Reiz Ziemsasvētku vakarā" P.Čaikovskis/Ingrīda Lūre  
5 Rīgas horeogrāfiskā studija "Romanti" "Leļļu valsis" Latvija, P.Čaikovskis/Nadežda Beļajeva  
10 Marinas Seiko deju studija "Spāņu fantāzija" Latvija, Spāņu folklora/Marina Seiko  
112 Divertisment, Krievija "Летний сад" F.Mendeļsons-Bartoļdi/T.Beļakova,O.Ļevina 12-14 Group 1
107 Dejas teātris "Grande" "Lavandu valsis" Latvija, Chales Lecoq/Tālis Sils 3
13 Klasiskās dejas studija "Freska" "Marlezona balets" Latvija, D.Rossini/Tatjana Pavļeņina 3
111 Dejas teātris "Grande" "Draudzenes" Latvija, Charles Gounod/Tālis Sils  
15 Marinas Seiko deju studija "Solo pūlī" Latvija, A.Vivaldi/Marina Seiko  
6 Marinas Seiko deju studija "Aļa Gulbju ezers"" Latvija, Čaikovskis, Lacross/Marina Seiko  
110 Kersti Adamson Ballet Studio, Igaunija "Dance with us" J.Strauss/Kersti Adamson 15-17 Group 3
14 Liepājas Baleta un Dejas studija,Latvija "Atdod lakatiņu" Šostakovičs/Inita Saleniece 3
9 Obrazcovij ansambļ tanca "Vesjaluška" "Urok-šutka" I.Štrauss/Jekaterina Fadejeva  
105 Kersti Adamson Ballet Studio, Igaunija "Dance of the Hours" Ponchielli/K.Adamson  
0 Keys  
109 Dejas teātris Grande, Latvija "Deja ar Mocartu" V.A.Mocarts/Tālis Sils 18-26 Group 2

SOLO, DUO Private Schools Amateurs

  Название коллектива, страна, название танца, композитор, хореограф Категория Medals
19 Karamiševa Angelina, Krievija "Redīsa variācija" A.I.Hačaturjan/A.Nikiforova 7-11 SOLO 1
36 Karamiševa Angelina, Krievija "Esmeraldas variācija" C.Puni/A.Nikiforova  
35 Gabriela Skrauce, Latvija "Variācija no baleta "Riekstkodis" P.Čaikovskis/M.Petipa 2
16 Lolite-Gabriela Skrauce, Latvija "Fejas variācija no baleta "Apburtā princese" P.Čaikovskis/M.Petipa 3
38 Elīza Veļķere, Latvija "Kitrijas variācija" L.Minkus/A.Gorskis  
22 Elīza Veļķere, Latvija "Ramzejas variācija" C.Puni/M.Petipa  
39 Soņa Kiričenko, Agata Kuzņecova, Latvija "Spāņu duets" L.Minkus/Tatjana Pavļeņina 7-11 DUO  
17 Groznaja Marija, Krievija "Variācija no baleta "Leļļu feja" J.Bajers/M.Petipa 12-14 SOLO 2
40 Golubjatnikova Aleksandra , Krievija "Liriskā variācija" no baleta "Dons Kihots" L.Minkuss/Margarita Okatova 2
28 Groznaja Marija, Krievija "Odaliskas variācija no baleta "Korsars" R.Drigo/M.Petipa  
24 Golubjatnikova Aleksandra , Krievija, Ceriņu fejas variācija no baleta "Apburtā princese" P.Čaikovskis/M.Petipa  
37 Rebeka Buša, Latvija "Odaliskas variācija no baleta "Korsars" A.Adans/ 3
25 Borgo Sofija, Itālija variācija no baleta "Talismans" R.Drigo/P.Gusevs 3
20 Rebeka Buša, Latvija "Fejas variācija no baleta "Apburtā princese" P.Čaikovskis/M.Petipa  
23 Smiderle Greta, Itālija "Raimonda" A.Glazunovs/M.Petipa  
18 Maria Ioanna Moula, Grieķija "Variācija no pas de deux Diāna n Akteons" C.Puni/A.Vaganova  
21 Scollo Sara, Itālija "variācija no baleta "Raimonda" A.Glazunovs/M.Petipa  
29 Maria Ioanna Moula, Grieķija "Kitrijas variācija no baleta "Dons Kihots" L.Minkuss/M.Petipa  
50 Maria Avrantini, Grieķija "Variācija no baleta "Veltīgā uzmanība" P.L.Hertelis/M.Petipa/L.Ivanos  
87 Maria Avrantini, Grieķija "Zilais putns no baleta "Apburtā princese" P.Čaikovskis/M.Petipa  
55 Morikawa Mao, Japāna "Esmeraldas variācija no baleta "Esmeralda" C.Puni/ 15-17 SOLO 1
56 Kanon Anabuki, Japāna "Svanildas variācija no baleta Kopelija" L.Delibs/A.S.Leons 2
76 Kanon Anabuki, Japāna "Pas de Deux - Sievišu variācija" P.Čaikovskis/G.Balančins  
75 Morikawa Mao, Japāna "Variācija no baleta "Pahita" L.Minkus/M.Petipa  
77 Nikolaos Gentsef, Grieķija "Satanella" N.H.Reber,F.Benoist/J.Mazilier 3
69 Kasenova Erika, Krievija "Variācija no baleta "Žizele" A.Adans/Ž.Perro,Ž.Koralli,M.Petipa 3
49 Aļina Veļikanova, Krievija "Variācija no baleta "Bajadera" L.Minkus/M.Petipa  
53 Kasenova Erika, Krievija "Kitirijas variācija no baleta "Dons Kihots" L.Minkuss/M.Petipa  
70 Jaroslavs Ptuško, Krievija "Franca variācija no baleta "Kopelija" L.Delibs/M.Petipa  
51 Nikolaos Gentsef, Grieķija Grand pas classique" ..../.....  
68 Aļina Veļikanova, Krievija "Esmeraldas variācija no baleta "Esmeralda" C.Puni/M.Petipa  
52 Iliana Ifanti , Grieķija "Zilais putns no baleta "Apburtā princese" P.Čaikovskis, M.Petipa  
65 Angelos Antoniou, Grieķija "Variācija no baleta "Raimonda" A.Glazunovs/M.Petipa  
48 Lucie Grange, Grieķija "Variācija no baleta "Pahita" L.Minkuss/M.Petipa  
78 Angelos Antoniou, Grieķija "Variācija no baleta "Riekstkodis" P.Čaikovskis/M.Petipa  
63 Iliana Ifanti , Grieķija "Variācija no baleta "Pahita" L.Minkuss/ M.Petipa  
59 Lucie Grange, Grieķija "Variācija no baleta "Korsars" A.Adan,L.Delib,R.Drigo, C.Puni/Ž.Perro,M.Petipa  
54 Tarlovskis Iļja, Visockaja Anastasija, Baltkrievija "Mūza" V.Gļuks/V.Zaharovs 15-17 DUO  
99 Olga Aleksejeva, Latvija "Medoras variācija no baleta "Korsars" A.Adans/M.Petipa 18-26 SOLO 3
90 Ksenija Korobicina, Latvija "Dreaming Up" F.Šuberta/Milana Komarova 3
89 Olga Aleksejeva, Latvija "Karmenas stāsts" G.Bize/Tālis Sils  
103 Ksenija Korobicina, Latvija "Princes Florīnas variācija" P.Čaikovskis/M.Petipa  
96 Afina Feodossiadi, Vācija "Variācija no baleta "Veltīgā uzmanība" P.L.Hertal/A.Gorskis  
100 Eleanna Pyrovolaki, Grieķija "Variācija no baleta "Veltīgā uzmanība" P.L.Hertelis/M.Petipa/L.Ivanos  
88 Eleanna Pyrovolaki, Grieķija Variācija no baleta "Bajadēra" L.Minkus/M.Petipa  
106 Anna Vaisberga, Jekaterina Dukule, Karine Iegiazarjana, Latvija "Tango" Ouerer, Cirque Du Soleil/ Anastasija Patokina 18-26 TRIO  

SOLO, DUO - State Schools Professionals

  Название коллектива, страна, название танца, композитор, хореограф Категория Medals
26 Jeļizaveta Dunajeva, Krievija "Amoriņa variācija no baleta "Dons Kihots" L.Minkus/A.Gorskis 7-11 SOLO 3
41 Jeļizaveta Dunajeva, Krievija "Redīsiņa variācija" K.Hačaturjans/I.Ustimenko  
42 Nika Kobjakova, Krievija "Mazā Silfīda" Rajss/Nezināms 12-14 SOLO 1
45 Grieta Grinberga, Latvija "Variācija no baleta "Parīzes liesmas" A.Asafjevs/V.Vainonens 1
80 Aļina Borisova, Krievija "Lelles variācija no baleta "Kopelija" L.Delibs/S.Golovkina 2
33 Nikola Bloma, Latvija "Variācija" Dž.Verdi/Z.Lieldidža-Kolbina 2
27 Nika Kobjakova, Krievija "Redīsiņa variācija" K.Hačaturjans/I.Ustimenko  
32 Grieta Grinberga, Latvija "Variācija" Dž.Verdi/Z.Lieldidža 3
46 Nikola Bloma, Latvija "Emeraldas variācija" C.Puni,R.Drigo/Z.Lieldidža  
34 Katrina Brjazgunova, Latvija "Lizas variācija" no baleta "Veltāgā uzmanība" P.L.Hertelis/M.Petipa/L.Ivanos  
60 Aļina Borisova, Krievija "Princeses Florinas variācija no baleta "Apburtā princese" P.Čaikovskis/M.Petipa  
30 Natalija Ņikolajeva, Krievija "Vestalkas variācija" L.Minkus/M.Petipa  
47 Katrina Brjazgunova, Latvija "Princese Florinas variācija no baleta "Apburtā princese" P.Čaikovskis/M.Petipa  
31 Izabella Monastirska-Urtāne, Latvija "Amoriņa variācija no baleta "Dons Kihots" L.Minkus/M.Petipa  
43 Natalija Ņikolajeva, Krievija Princese Florinas variācija no baleta "Apburtā princese" P.Čaikovskis/M.Petipa  
44 Izabella Monastirska-Urtāne, Latvija "Variācija no baleta "Apburtā princese" P.Čaikovskis/M.Petipa  
67 Sanaho Kitamoto, Vācija "Grand pas Classic" F.Aubers/V.Gsovskis 15-17 SOLO 1
74 Marjana Fazullina, Igaunija "Variācija no baleta "Korsars" A.Adan/M.Petipa 2
62 Arina Tomilina, Krievija "Ceriņu fejas variācija no baleta "Apburtā princese" P.Čaikovskis/M.Petipa 3
82 Arina Tomilina, Krievija "Variācija no baleta "Dons Kihots" L.Minkus/ A.Gorskis  
71 Isabel Edwards, Vācija "Variācija no baleta "Arlekinada" R.Drigo/M.Petipa 3
72 Bejsenbaevs Ulans, Kazahstans "Variācija no baleta "Arlekinada" Drigo/M.Petipa 3
58 Marjana Fazullina, Igaunija "Variācija no baleta "Pahita" L.Minkus/M.Petipa  
57 Oļesja Krivonosova, Krievija "Medoras variācija no baleta"Korsars" A.Adans/M.Petipa  
79 Oļesja Krivonosova, Krievija "Variācija no baleta "Marko Spada" D.Obers/Ž.Maziļje  
114 Beisenbayev Ulan, , Kazahstana, variācija no baleta "Taras Buļba", Solovjov-Sedoj  
61 Alla Vaļijeva, Krievija "Marijas variācija no baleta "Bahčisarajas strūklaka" B.Asafjevs/R.Zaharovs  
73 Anhelina Moshkola, Vācija "Gamzatti variācija" L.Minkuss/M.Petipa  
81 Alla Vaļijeva, Krievija "Variācija no baleta "Pahita" L.Minkus/ M.Petipa  
66 Sergejs Gandaks, Krievija "Variācija no baleta "Pahita" L.Minkuss/M.Petipa  
83 Sergejs Gandaks, Krievija "Džeimsa variācija no baleta "Silfīda" H.Ļevenskoļds/F.Taļoni  
64 Kuanišbajevs Jeltajs, Kazahstans "Variācija no baleta "Žizele" Adans/Pjero-Koralli  
84 Jaroslavs Ptuško, Krievija "Zilā putna variācija no baleta "Apburtā princese" P.Čaikovskis/M.Petipa  
113 Kuanyshbayev Eltai , , Kazahstana, variācija no baleta "Žizele"  
94 Ivan Tarakanov, Russia, "Harlekinade" variation R. Drigo /Fokine 18-26 SOLO 1
115 Ivan Tarakanov, Russia, "Filipp variation" B.Asafiev /V.VaynonenFokine  
92 Nesterova Vera, Krievija "Variācija no baleta "Esmeralda" C.Puni/ 2
91 Shchukina Jekaterina, Krievija "Variācija no baleta "Faraona meita" C.Puni/M.Petipa 3
93 Nguyen Trung Hieu, Krievija "Prinča variācija no baleta "Gulbju ezers" P.Čaikovskis/Ivanovs/Petipa 3
104 Ļiļija Žerniļskaja, Krievija "Variācija no klasiskā Pas de Deux" D.Obers/V.Gzovskis  
97 Ļiļija Žerniļskaja, Krievija "Kitrijas variācija no baleta "Dons Kihots" L.Minkus/A.Gorskis  
101 Evangelia Aliki Botou, Grieķija "Variācija no baleta "Pahita" L.Minkuss/M.Petipa  
85 Tsipa Konstantina, Grieķija "Variācija no baleta "Dons Kihots" L.Minkus/M.Petipa  
102 Tsipa Konstantina, Grieķija "Variācija no baleta "Apburtā princese" P.Čaikovskis/M.Petipa  
86 Evangelia Aliki Botou, Grieķija "Variācija no baleta "Kopēlija" L.Delib/A.Sen-Leon  
98 Koloskova Ņina, Kirilins Dmitrijs, Krievija "Pas de deux no baleta "Riekstkodis" P.Čaikovskis/J.Petuhovs 18-26 DUO 1
95 Pugačjova Natalija, Ļepkovs Artjoms, Krievija "Pas de deux no baleta "Žizele" P.Čaikovskis/Dž.Koralli/Dž.Perro 2
108 Shchukina Jekaterina, Nesterova Vera, Nguyen Trung Hieu, Krievija "Pas de trua no baleta "Pahita" L.Minkus/ M.Petipa 18-26 TRIO 2
116 Angelina    

Choreographers

  Название коллектива, страна, название танца, композитор, хореограф Категория Medals
7 Claire Briant, OH MY BED, Hugues le Bars, France, dancer Nikita Ksenofontov, Russian Ballet Academy Vaganova SOLO 1
19 Olga Vasileva, DON T TOUCH, David Lang, Russia, dancers Viktorija Maksakova, Belozertcev Ivan, Russian Ballet Academy Vaganova DUO/modern 1
2 Irina Tolchilshchikova, ON THEWINGS OFAN ANGEL, Bach J.S., Russia, dancers Irina Tolchilshchikova, Ivan Tarakanov DUO/Kl 2
5 Vasyl Panayotov, TWO, Olafur Arnalds, Russia, dancers Nina Uljanova, Vasyl Panayotov, The Rimsky-Korsakov St.Petersburg State Conservatory DUO/ Cont. 2
11 Nina Uljanova, СМЕРТЬ ШАРМАНЩИКА, Luidži Dallapikkola, Russia, dancers Nina Uljanova, Vasyl Panayotov, The Rimsky-Korsakov St.Petersburg State Conservatory DUO/ Cont. 2
4 Albert Verkholiak, NO, White Ostrog, Russia, Moscow State University of Culture and Arts SOLO 3
15 Nikita Bormotov, MECHANICAL TOY, The flashbulb, Russia, Moscow State University of Culture and Arts SOLO/ Experimental dance 3
1 Regīna Kaupuža, TRIO PER UNO, Jovan Žižkovičs, Latvija, dejo Katrīna Bezdelīga, Laila Rēze, Marija Kostičeva Trio /Kl 3
10 Daineka Karina, GOING FOR APPLES, Trajeckija muziki, The Republic of Belarus, The Belarussian Steate University of Culture and Arts SOLO  
9 Anna Romenkova, SKINNY LOVE, Birdy, Latvija, Jazepa Vītola mūzikas akadēmija SOLO  
13 Albert Verkholiak, MAESTRO, Dmitry Parfenov, Russia, Moscow State University of Culture and Arts SOLO  
8 Albert Verkholiak, MY UNIVERSE, Shiro Sagisu, Russia, Moscow State University of Culture and Arts SOLO/jazz dance  
3 Diāna Manceviča, LĪRISKĀ DZIESMA, Eriks Sati, Latvija, dejo Milena Paviļča, Jeļena Sariņinā DUO/Kl  
12 Marija Ivanova, VĒJA BRĀZMA, Rene Aubry, Latvija, Jazepa Vītola mūzikas akadēmija GROUP  
21 Aleksandra Astreina, MOMENT, Edo Notarloberti, dancers Margarita Mergolda, M;aris Spriņģis DUO  
       
20 Tafeika Ivan and Bulauka Siarhei, A SHIP IS SAILING, "Irdorath"group, The Republic of Belarus, The Belarussian Steate University of Culture and Arts GROUP/folk 1
6 Hlinski Yauheni and Puisha Dzmitry, BECAUSE I AM A MUZHIK, "Dzivia" group, The Republic of Belarus, The Belarussian Steate University of Culture and Arts GROUP/folk 2
22 Agris Daniļēvičs, KUR TU TECI ZELTAINĪTE, Kaspars Bārbals, Latvija, dejo TDA "Lielupe" GROUP/folk 2
17 Byk Veranika and Krayeskaya Hanna, CHRISTMAS CAROL FUN, Kramko, The Republic of Belarus, The Belarussian Steate University of Culture and Arts GROUP/folk 3
16 Anastasija Čerepenenkova, "SKOMOROŠINA", Latvija, Bērnu deju ansamblis "Zadorinka" GROUP/folk  
18 Irina Dorohina, horeogrāfiska glezna "JEFROSINIJAS GAISMA", A.Škuratov, Baltkrievija, Minskas horeogrāfijas un mākslas vidusskola Nr.1 GROUP/folk  
14 Barysava Katsiaryna, MISCHIEVOUS GOAT, "NHS", The Republic of Belarus, The Belarussian Steate University of Culture and Arts GROUP/folk  

Special Prizes

Winner Prize          
  Grand Prix          
Koloskova Ņina, Kirilins Dmitrijs, Krievija "Pas de deux no baleta "Riekstkodis" P.Čaikovskis/J.Petuhovs Swarovsky Big Flower          
             
             
  Special Grand Prix          
Sanaho Kitamoto, Vācija "Grand pas Classic" F.Aubers/V.Gsovskis Big Pearl White Best Female Dancer of the Competition  
Ivan Tarakanov, Russia, "Harlekinade" variation R. Drigo /Fokine Crystal line USB pen, silver night Best Male Dancer of the Competition  
Dejas ansamblis "Ņevskaja akvareļ" , Krievija Middle Pearl Pink For Impressive Aesthetic Interpretation  
Grieta Grinberga, Latvija "Variācija no baleta "Parīzes liesmas" A.Asafjevs/V.Vainonens Small Pearl Blue Most Promising Contendor    
             
SARASAVI DANCE ACADEMY, Šrilanka Swan   The dance Heritage Preservation Award  
             
  Prizes          
             
Dance studio Rosinka Prize of Knowledge 3x LNO Books in English      
Dance studio Konfeti            
Allas Saharovas dance studio            
             
Yukina Takahashi   1x Riga Books in English      
Zordan Anna   1x Riga Books in English      
             
V.Khingansky/ S.Khinganskaia ballet school, Marjana Fazullina, Igaunija Ballet Tickets 6x Tickets to Raimonda in LNO 26th at 19:00    
Anna Romenkova 1x   3x individual prizes      
Albert Verkholyiak 1x            
Diana Mancevica 1x            
             
Claire Briant Vase Czech glass Best Choreographer    
             
The Belarussian Steate University of Culture and Arts Tee set with cups   Best Pedogogical Work    
             
  Cash          
             
Claire Briant, OH MY BED, Hugues le Bars, France, dancer Nikita Ksenofontov, Russian Ballet Academy Vaganova 500          
Olga Vasileva, DON T TOUCH, David Lang, Russia, dancers Viktorija Maksakova, Belozertcev Ivan, Russian Ballet Academy Vaganova 500          
Tafeika Ivan and Bulauka Siarhei, A SHIP IS SAILING, "Irdorath"group, The Republic of Belarus, The Belarussian Steate University of Culture and Arts 500          
             
Irina Tolchilshchikova, ON THEWINGS OFAN ANGEL, Bach J.S., Russia, dancers Irina Tolchilshchikova, Ivan Tarakanov 400          
Vasyl Panayotov, TWO, Olafur Arnalds, Russia, dancers Nina Uljanova, Vasyl Panayotov, The Rimsky-Korsakov St.Petersburg State Conservatory 400          
Hlinski Yauheni and Puisha Dzmitry, BECAUSE I AM A MUZHIK, "Dzivia" group, The Republic of Belarus, The Belarussian Steate University of Culture and Arts 400          
Agris Daniļēvičs, KUR TU TECI ZELTAINĪTE, Kaspars Bārbals, Latvija, dejo TDA "Lielupe" 400          
Nina Uljanova, СМЕРТЬ ШАРМАНЩИКА, Luidži Dallapikkola, Russia, dancers Nina Uljanova, Vasyl Panayotov, The Rimsky-Korsakov St.Petersburg State Conservatory 400          
             
Byk Veranika and Krayeskaya Hanna, CHRISTMAS CAROL FUN, Kramko, The Republic of Belarus, The Belarussian Steate University of Culture and Arts 250   3 5 4  
Albert Verkholiak, NO, White Ostrog, Russia, Moscow State University of Culture and Arts 250   500 400 250  
Nikita Bormotov, MECHANICAL TOY, The flashbulb, Russia, Moscow State University of Culture and Arts 250   1500 2000 1000 4500
Regīna Kaupuža, TRIO PER UNO, Jovan Žižkovičs, Latvija, dejo Katrīna Bezdelīga, Laila Rēze, Marija Kostičeva 250          

Scholarships

The Scholarships 2015:
 
Stefania Pigato (Italy):                     
 
- CLAIRE BRIANT
 
- NIKITA KSENOFONTOV ( Claire Brant Russian Ballet academy Vaganova ) 6 months free TO OPUS BALLET FIRENZE ( Italia ) Director ROSANNA BROCANELLO
 
- NIKOLAOS GENTSEF , Griekija ( number 50 ) 1 scolarship for 1 year classic dance TO BALLETTO DI TOSCANA FIRENZE ( Italia ) Director CRISTINA BOZZOLINI
 
- ANGELOS ANTONIOU , Griekija ( number 48 ) 1/2 scolarship for 1/2 year modern dance TO BALLETTO DI TOSCANA FIRENZE ( ITALIA ) Director CRISTINA BOZZOLINI
 
- CERNOVA KRISTINA , Krievija ( number 66 ) 1/2 scolarship for 1/2 year modern dance TO BALLETTO DI TOSCANA FIRENZE
 
Italy Royal Dance Academy:
One week of education at the Italian branch of the royal dance academy
 
Jury Petukhov (Russia):
1 week of education at the Vaganova Academy of Russian Ballet
 
Luana Luciani (Italy):
Contest Participation in Italy in October 2015
 
Ken Ludden (USA):
Present a whole evening of their own choreography at the Margot Fonteyn Academy USA (Young Latvian Choreographers showcase)
 
Marek Rozicky (Germany):
1 week of education at the Berlin State Ballet School